piątek, 1 maja 2015

Recenzja: Fisher Price, Kubeczki do układania

Takie zabawki lubię najbardziej: proste, tanie i pobudzające wyobraźnię!


http://lisiamama.blogspot.com/2015/05/recenzja-fisher-price-kubeczki-do.html


Osiem kubeczków, cztery kolory. Jedne z dziurkami, inne bez, ale każdy na spodzie ma jakiegoś zwierzaka.

Pomysłów na wykorzystanie kubeczków jest cała masa - chociażby podczas zabawy w kolory (opis TUTAJ), niebawem zabierzemy je na plażę, żeby lepić babki z piasku. Można układać z nich wieżę, można chować jeden w drugi. Świetnie sprawdzają się w wannie do przelewania, czy też wylewania wody. Do kubeczków można wkładać inne zabawki, albo można przekładać kulki z jednego kubka w drugi.

Kubeczki to świetny patent na wiele zabaw, także często zabieramy je ze sobą w podróż. A dzięki temu, że można je złożyć, to nie zajmują w torbie wiele miejsca.

Świetna zabawka wielofunkcyjna, która przykuwa kolorem i rozwija kreatywność.

Cena: 13-20zł

Ignaś jeszcze własnej wieży z nich nie układa, uwielbia za to demontować kubeczek po kubeczku. A potem wkładać jeden w drugi. Najchętniej natomiast bawi się nimi podczas kąpieli, przelewając wodę z kubka do kubka, wylewa nimi wodę z wanienki, a czasem łapiemy go na popijaniu wody z kąpieli!

Kubeczki rządzą!

 


4 komentarze:

 1. Mamy te kubeczki i Hania je uwielbia :) Są świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tanie, proste i zajmuje mało miejsca :) czyli ideał.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kubeczki faktycznie są świetne. Moja Podopieczna dostała kilka zestawów i.jeden wylądował w piasku a jeden został w domu. Teraz po 4latach kubeczki (te domowe) jak nowe! I odziedziczył je jej braciszek - mój aktualny Podopieczny. Kubeczki używamy od ok8-9mca ale dopiero w 11mcu stały się hitem.

  www.swiat-wg-anuli.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Mamy i bardzo sobie chwalimy :) Synek je uwielbia, zawsze świetnie się sprawdzają i by zabrać w podróż albo na wizytę u babci idealne :)

  OdpowiedzUsuń