wtorek, 13 maja 2014

12 TŻ: imieniny Igusia


No i stało się, Iguś złapał przeziębienie.
Iguś ma 12 tygodni.
Tydzień był bardzo deszczowy, a aura panująca na dworze zawitała i u nas w domu. Wszyscy we trójkę pociągaliśmy nosami, Iguś dodatkowo miał kaszel i gorączkę. Spacerowaliśmy jak tylko Iguś poczuł się lepiej, choć pogoda wciąż nie dopisywała.


W łóżeczku Ignasio lubi przyglądać się książeczkom rozwojowym
Wygraliśmy bilety do Centrum Hewelianum, jednak z powodu przeziębienia całej rodzinki przełożymy wyprawę na kiedy indziej. Nie mogę się już doczekać jak będę zabierać Igusia na różne szkolenia, przedstawienia i wystawy. Mam ochotę pokazać mu cały świat i opowiedzieć wszystko co się dzieje wokół. Ale mam jeszcze czas! Teraz delektuję się chwilami, kiedy Iguś wyciąga rączki do zabawek, przygląda się gołębiom na parapecie i już nie zasypia tak szybko w chuście, tylko podziwia świat dookoła swoimi ślicznymi oczkami :)

Iguś patrzy się na zabawki...

... i nawet się nimi bawi! :)
W niedzielę były imieniny Ignasia. Nie planowaliśmy niczego szczególnego, chcieliśmy spędzić rodzinnie czas w domowych pieleszach. Zawitali jednak do nas przemili goście! Rodzinka z Malborka z małym wujkiem Ignasia, Konradem. Konrad ma 9 lat i doskonale radził sobie z maluchem, trzymał go na rękach i szybko znaleźli wspólny język :)

Oprócz tego niezawodna ciocia Maja z wujkiem, którzy w prezencie przynieśli Ignasiowi śliczny zielony komplet. Niedługo zrobimy z Ignasia małą żabkę :)

Deszcz nam nie straszny :)

4 komentarze:

 1. Nas też dopadło przeziębienie ... Hanka zmaga się z męczącym katarem ... matka z ojcem dostali nawet antybiotyki :/ Ignaś rośnie jak na drożdżach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Taka pogoda, że wszyscy podziębieni. A tymczasem pociągając nosami, czekamy na słoneczne lato :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I ja chruchlalam przez 2 tygodnie, chwilami myslalam, ze pluca wypluje. Na szczescie syna przeziebienie tym razem oszczedzilo! Zdrowka dla Was wszystkich!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdrowie to to, czego nam potrzeba tej wiosny. Zdrowia dla wszystkich! :)

   Usuń